Vzhľadom k tomu, sviatky rýchlo blíži, existuje veľa preventívnej a bezpečnostné opatrenia, ktoré môžu byť prijaté s cieľom zabezpečiť bezpečné, zdravé a radostné dovolenky. Túto sezónu bohužiaľ začína studenej a chrípky sezónu. Chladnejšie vonkajšie podmienky, ktoré môžu spôsobiť studenej súvisiace nebezpečenstvo je viac preplnené indoor aktivity tak predisponujúce ľudí ku ľahšiemu prenosu baktérií a vírusov. Najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť chrípke a zápal pľúc , je potrebné očkovať proti týmto ochorení. Nedávne mediálna pozornosť k vírusu vtáčej chrípky (vtáčej chrípky) spôsobil toľko starosť o cestujúcich. Kým tam boli izolované ľudských prípadov vtáčej chrípky, táto choroba sa zdá, nemusí byť problémom pre mnoho cestovateľov. Počas posledného SARS vypuknutí pred niekoľkými rokmi, vlády a letecké spoločnosti mal také prísne karantény opatrení v mieste, ktoré bolo vyhnúť celosvetovú epidémií. Mala by existovať žiadne ľudské prípady vtáčej chrípky zaznamenali u ľudí, budú prísne karantény opatrenia zabrániť veľkej epidémii (pandemickej). Vakcína proti vírusu vtáčej chrípky je v súčasnej dobe vo fáze vývoja, a existuje niekoľko antivírusových liekov, ako je oseltamivir, ktoré sa zdajú mať nejaký vplyv na liečenie tejto choroby. Opatrenia na zamedzenie Správne spolu s častým a správne umývanie rúk a používanie instant ruky Dezinfekcia
najmä potom, čo sa dostane do kontaktu s niekým, kto je chorý; je rozumné. Jesť zdravú stravu a piť veľa tekutiny bude tiež udržiavať one`s zdravie. Vnútorné kúrenie, aby kvapky vlhkosti tiež predurčuje ľudí k infekcie horných dýchacích ciest a astmy , takže je rozumné požiadať ubytovanie na zvlhčovače
alebo dať hrniec s vodou na radiátore k zvýšeniu vlhkosti v miestnosti. Použitie soľný nosový sprej alebo gél
tiež pomôže zabrániť nosovej dierky od stále suché.

Pri plánovaní výlet do New Yorku, ak ste na cestách lietadlom a máte nejaké zdravotné ťažkosti, prosím, poraďte sa so svojím lekárom, aby ste zistili, či máte nejaké špeciálne požiadavky alebo vyžadovať ďalšie lieky pred odletom. Uistite sa, že majú len ľahké jedlá, nechať dostatok času sa dostať do cieľa, aby sa zabránilo stresu a používať vozík s batožinou, alebo využiť služby vrátnik, aby sa zabránilo svalovej kmeňov. Pamätajte, že ak budete brať lieky pravidelne, uistite sa, že balenie dostatočné množstvo pred cestou a nezabudnite zabaliť dodatočná suma vo zvláštnom kufríku alebo príručná, batožinu, môže dostať meškania alebo stratil a neprimeranú záťaž, ak potrebuje lieky, ktoré majú byť nahradené.

Okrem toho, uistite sa, že nosiť voľné, pohodlné oblečenie pre váš let. Ak máte nejaký alkohol alebo kofeín (káva, čaj alebo sóda), piť obmedzené množstvo a majú dostatok vody. Uistite sa, že vstať a chodiť po kabíne niekoľkokrát počas letu, v prípade potreby použiť toalety zariadení a urobiť nejaké ľahké cvičenie. To pomôže zabrániť únava, napätie, infekcia močových ciest , jet lag a prípadne cestovatelia trombózy ( krvné zrazeniny ) V panvici a nôh. Tiež sa snaží, aby sa pravidelne NAP a počúvať relaxačnú hudbu alebo iné relaxačné zábavných programov v lietadle. Ak máte v pláne cestovať z New Yorku, uistite sa, že ste plne očkované a radil o opatrenia pre jednotlivé krajiny (pozri Emporiatric Medicine časť ).

Pokiaľ ide o bezpečnosť, najnebezpečnejší činnosť v tejto sezóne je hnací . Najjednoduchší spôsob, ako zostať v bezpečí, je zostať mimo cesty, ak je to možné. Avšak, ak máte v pláne ísť do alebo v New Yorku, sa prosím pripravení. Uistite sa, že auto je v dobrom stave a že robíte pravidelnej plánovanej údržby (to je menší problém s prenájom automobilov ). Uistite sa, že vaše auto je dodávaný s prepojovacie káble, náhradná pneumatika a konektora, reflexné trojuholníky, pomocníka znamenie a lekárnička pre malé mimoriadnej udalosti. Vaše auto by malo mať dostatok oleja, nemrznúca zmes do ostrekovačov a tekutiny na cestu. Môžete tiež chcieť, aby zvážila spájajúce jeden z automobilových klubov ako je Automobile Club of America . Sú veľmi dobrý zdroj pre cestovateľov. Venujte plnú pozornosť na ceste pri jazde. Ak vaše dieťa vyžaduje vašu pozornosť, ak you�re unavení alebo ak potrebujete hovoriť na svojom mobilnom telefóne, prosím, zastavte na bezpečnom mieste, takže nie je nebezpečenstvo nehody. Tiež byť vedomí toho, že zákon v štáte New York, je, že musíte nosiť hands-free zariadenie, ak hovorí o mobilný telefón pri jazde. Okrem toho, vziať na vedomie všetky lieky, ktoré môžu ovplyvňovať Vaša schopnosť riadenia vozidla.
Či môžu riadiť sami, alebo ak ste cestujúci v aute, alebo taxi, prosím, uistite sa, že nosiť pás a pripútať svoje deti v ich bezpečnostných sedačiek zakaždým. Majte prosím na pamäti nikdy nepite alkohol a riadiť. Spoľahnite sa na verejnú dopravu, rovnako ako je to možné. New York je jedným z najlepších verejnej dopravy systémov na svete. Okrem toho, v tomto ročnom období, New York je krásne chodiť , tak ísť von a užiť si jeho mnoho rekreačných mieridlá , múzeí , divadiel a slávností .

Navyše, rovnako ako v každom veľkom meste (NYC je jedným najbezpečnejšie ), osobnej bezpečnosti
Je tiež otázkou, a existuje niekoľko obozretné, zdravý rozum osobné bezpečnostné tipy vziať na vedomie. Veľmi pekná brožúra popisujúce tieto bezpečnostné Tipy vydáva The American Hotel & Motel Association a je k dispozícii bezpečnostný kancelárie vo väčšine hotelov NYC.

Prázdnin je tiež čas pre rodinné oslavy a množstvom dobrého jedla. Správne zaobchádzanie potravín a príprava sa vyhnúť ďalším z bežných rekreačných neduhov - otravu jedlom . Uistite sa, že jedlo je správne rozmraziť a dôkladné varenie je veľmi dôležité. Vždy rozmraziť moriaka v chladničke alebo v studenej tečúcej vode, a nikdy pri izbovej teplote. Uistite sa, že variť a slúžiť plnkou oddelene a uistite sa, že všetko, čo je v kontakte s tepelne neupravené morčacie sa premyje horúcou mydlovou vodou - vrátane rúk, umývadlo, a potreby používané napchať alebo sa dotknite moriaka. Tiež si pamätám, pred chladom zvyšky akonáhle jedlo je u konca. Mnoho ochorenia možno zabrániť znovu v prípade, že je správne umývanie rúk a čistenie a prípravu jedla. Nezabudnite pri stolovaní v mnohých NYC`s kvalitných reštaurácií, znova sa uistite, že vaše jedlo je varené dôkladne a slúžil vriacej.

Zdravotné problémy žien `sú tiež počas tejto doby roka dôležité. Infekcie močových ciest ( UTI�s ) sú tiež veľmi časté tentoraz roka ako prázdnin so všetkými udalosťami, nakupovanie, party a show môže niekedy robiť ženy zabudnúť na volanie prírody. Nie močenie v prípade potreby z dôvodu nedostatku vhodných zariadení toaleta, v kombinácii s neberie v primeranom tekutín pre nedostatok času, je nastavenie pre infekcie močových ciest. Dlhé výlety, či už cestujete lietadlom alebo autom, autobusom alebo vlakom môže tiež zvýšiť šancu na infekcie močových ciest tým, že sedí v jednej pozícii po dlhú dobu a znovu tým, že ide na toaletu v prípade potreby. Močenie pri cued a pri adekvátnom tekutín sa výrazne zníži pravdepodobnosť výskytu infekcie močových ciest.

To je tiež čas roka, že mnoho ľudí sa obrátiť na ďalšie milostné aktivity. Aj keď nikto nemá rád premýšľať o tom, ďalším problémom je sexuálne prenosné infekcie (STI) prevencia. V našej praxi sa bohužiaľ liečiť značné množstvo STI�s v tomto ročnom období. Dovolenka a služobné cesty štatisticky sú spojené so zvýšeným rizikom STI prevodovky. Nechať one`s stráž dole, keď nie je doma, účasť na letnú párty, v kombinácii s príjmom alkoholu, aby cestujúci vyššie riziko získania STI`s. STI`s môže viesť k závažným zdravotným problémom, ako je neplodnosť, slepota, poškodenie mozgu, ochorenia srdca a dokonca aj smrť, ak sa nelieči. Opatrný prevencia STI vrátane abstinencie a používania bariérových zariadení bude tiež pre zdravšie a bezpečnú cestu.

A konečne, vzhľadom k tomu zhonu New Yorku v tomto ročnom období, ktoré sa zaoberajú davy, jazdy v prevádzke, jazykové bariéry, príprava last minute dovolenka slávnosti, a robí na poslednú chvíľu nákupy, môže sezóna tiež významným zdrojom stresu . Stres môže spôsobiť svalové napätie, bolesti hlavy, bolesť dolnej časti chrbta, bolesť krku, nespavosť a môže ovplyvniť krvný tlak. Môžete sa vyhnúť stresu ponechaním dostatočné množstvo času na to, čo potrebujete urobiť, a včasnej prípravy. Stanoviť priority stanovené zvládnuteľné ciele, vyhnúť sa stresovým situáciám a riešiť jeden problém po druhom. Ak chcete zvládnuť fyzický aspekt stresu, mať čas na relaxáciu každý deň, skúste vykonávať (mnoho hotelov majú zodpovedajúce telocvične alebo máte vzťahy s miestnymi telocvične), jesť pravidelne a zdravé jedlá, pite veľa tekutín, vyhnúť sa nadmernej alkohol, kofeín, tuky a cukor; a don `t dym. Masážna terapia môže tiež pomôcť, a tak ďalej a nechajte sa rozmaznávať, dajte si darček a relaxovať!

Aj keď tento článok sa môže zdať byť skľučujúca, že sa naozaj chcel, aby sa zabránilo najčastejšie situácií, ktoré vidíme v našej hotelovej volania praxi v tomto ročnom období. Obozretné prevencia sa vyhnúť chorobe, nepohodlie a zranenia a umožní, aby všetci majú naozaj príjemnú dovolenku sezónu v New Yorku. Prežitie sviatkov vianočných a veľmi Šťastný Nový Rok všetkým!

Posledná aktualizácia stránky 11/01/11