Vzhľadom k tomu, sviatky rýchlo blíži, existuje mnoho preventívne a bezpečnostné opatrenia, ktoré môžu byť prijaté s cieľom zabezpečiť bezpečné, zdravé a radostné dovolenky. V tejto sezóne sa bohužiaľ začína studenej a chrípkovej sezóny. Chladnejšie vonkajšie podmienky, ktoré môžu spôsobiť studené súvisiace nebezpečenstvo je viac preplnené indoor aktivity tak predisponujúce ľudí k ľahšiemu prenosu baktérií a vírusov. Najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť chrípke a zápal pľúc , je potrebné očkovať proti týmto ochoreniam. Nedávne mediálna pozornosť k vírusu vtáčej chrípky (vtáčej chrípky), ktorý spôsobil veľa znepokojenie pre cestujúcich. Kým tam boli izolované ľudské prípady vtáčej chrípky, táto choroba sa zdá, nemôže byť problémom pre mnohých cestovateľov. Počas posledného SARS vypuknutí pred niekoľkými rokmi, vlády a letecké spoločnosti mal také prísne karantény opatrení v mieste, ktoré bolo zabránené epidémie po celom svete. Mala by existovať nejaké ľudské prípady vtáčej chrípky hlásené u ľudí, bude prísne karantény opatrenia zabrániť veľké epidémie (pandémie). Vakcína proti vírusu vtáčej chrípky je v súčasnej dobe vo fáze vývoja a existuje niekoľko antivírusových liekov, ako je oseltamivir, ktoré sa objavujú mať určitý vplyv na liečbu tohto ochorenia. Opatrenia Správne zamedzenie spolu s častým a správne umývanie rúk alebo použitie okamžitej ručných Dezinfekcia
najmä potom, čo sa dostane do kontaktu s niekým, kto je chorý; je rozumné. Jesť zdravú stravu a piť veľa tekutiny sa tiež udržiavať jednu `s Health. Vnútorné kúrenie, aby kvapky vlhkosti tiež predurčuje ľudí infekcia horných dýchacích ciest a astmy , takže je rozumné požiadať svoj ​​hotel na zvlhčovače
alebo dať hrniec s vodou na radiátore k zvýšeniu vlhkosti v miestnosti. Použitie soľný nosový sprej alebo gél
tiež pomôže zabrániť nosovej dierky od stále suché.

Pri plánovaní výlet do New Yorku, ak cestujete lietadlom a máte nejaké zdravotné ťažkosti, prosím, poraďte sa so svojím lekárom, aby zistili, či máte nejaké špeciálne požiadavky alebo vyžadovať ďalšie lieky pred odletom. Uistite sa, že majú len ľahké jedlá, nechajte dostatok času dostať sa do cieľa, aby sa zabránilo stresu a použite vozík s batožinou, alebo využiť služby vrátnik, aby sa zabránilo svalové napätie. Pamätajte, že ak budete brať lieky pravidelne, uistite sa, že balenie dostatočné množstvo pred cestou a nezabudnite zabaliť dodatočná suma vo zvláštnom kufríku alebo príručná, batožinu, môžete sa oneskorením alebo stratil a neprimeranú záťaž, ak potrebuje lieky, ktoré majú byť nahradené.

Okrem toho, uistite sa, že nosiť voľné, pohodlné oblečenie pre váš let. Ak máte nejaký alkohol alebo kofeín (káva, čaj alebo sóda), piť obmedzené množstvo a majú dostatok vody. Uistite sa, vstať a chodiť po kabíne niekoľkokrát počas letu, v prípade potreby použiť toalety zariadení a urobiť nejaké ľahké cvičenie. To pomôže predchádzať únave, napätí, infekcia močových ciest , jet lag a prípadne cestujúci trombózy ( krvné zrazeniny ) V panvici a nôh. Tiež sa snaží, aby sa pravidelne NAP a počúvať relaxačnú hudbu alebo iné relaxačné zábavných programov v lietadle. Ak plánujete cestu z New Yorku, uistite sa, že ste plne očkované a radil o opatrenia pre jednotlivé krajiny (pozri Emporiatric medicína časť ).

Pokiaľ ide o bezpečnosť, najnebezpečnejší činnosť v tejto sezóne je hnacou . Najjednoduchší spôsob, ako zostať v bezpečí, je zostať mimo cesty, ak je to možné. Avšak, ak máte v pláne ísť do alebo v New Yorku, sa prosím pripravení. Uistite sa, že auto je v dobrom stave a že robíte pravidelnej, plánovanej údržby (to je menší problém s prenájom automobilov ). Uistite sa, že vaše auto je dodávaný s prepojovacie káble, náhradné pneumatiky a konektora, reflexné trojuholníky, help znamenie a lekárnička pre drobné núdze. Váš automobil by mal mať dostatok oleja, nemrznúcej a kvapaliny ostrekovača čelného skla na cestu. Môžete tiež chcieť, aby zvážila spájajúce jeden z automobilových klubov ako je Automobile Club of America . Sú to veľmi dobrý zdroj pre cestovateľov. Venujte plnú pozornosť na ceste pri jazde. Ak vaše dieťa vyžaduje vašu pozornosť, ak Youi ¿½ re unavení alebo ak potrebujete hovoriť na váš mobilný telefón, prosím, zastavte na bezpečnom mieste, takže nie je nebezpečenstvo nehody. Tiež byť vedomí toho, že zákon v štáte New York, je, že musíte nosiť hands-free zariadení, ak hovorí o mobilný telefón pri jazde. Okrem toho sa vezme do úvahy akékoľvek lieky, ktoré by mohli rušiť vaše vodičské schopnosti.
Nech jazdy sami, alebo ste ak cestujúci v aute, alebo taxíkom, prosím uistite sa, že nosiť pás a pripútať svoje deti v ich bezpečnostných sedačiek zakaždým. Nezabudnite prosím, nikdy piť alkohol a riadiť. Spoľahnite sa na verejnú dopravu, rovnako ako je to možné. New York má jednu z najlepších verejných dopravných systémov na svete. Okrem toho, v tomto ročnom období, New York je krásne chodiť , takže ísť von a užívať si svoje dlhoročné rekreačné pamiatky , múzeá , divadlá a prázdninových akcií .

Okrem toho, ako v každom veľkom meste (NYC je jedným najbezpečnejšie ), osobná bezpečnosť
Je tiež otázkou, a existuje niekoľko opatrných, zdravý rozum osobné bezpečnostné tipy vziať na vedomie. Veľmi pekná brožúra popisujúce tieto bezpečnostné tipy vydáva The American Hotel & Motel Association a je k dispozícii od bezpečnostnej kancelárie vo väčšine hotelov NYC.

Prázdnin je tiež čas pre rodinné oslavy a množstvom dobrého jedla. Správne zaobchádzanie potravín a príprava sa vyhnúť ďalším zo spoločných prázdninových neduhy - otravu jedlom . Uistite sa, že jedlo je správne rozmraziť a varenie dôkladne, je veľmi dôležité. Vždy rozmraziť moriaka v chladničke alebo v studenej vode, a nikdy sa pri teplote miestnosti. Uistite sa, že variť a slúžiť plnkou samostatne, a uistite sa, že všetko, čo je v kontakte s tepelne neupravené morčacie sa premyje horúcou mydlovou vodou - vrátane rúk, umývadlo, a riad používané k veci alebo sa dotýkajú moriaka. Tiež si pamätám, chladom zvyšky akonáhle jedlo je u konca. Veľa ochorení je možné sa vyhnúť v prípade, že opäť je správne ručné umývanie a čistenie a príprave potravín. Nezabudnite pri stolovaní v mnohých NYC `s jemnými reštauráciou znovu sa uistite, že vaše jedlo je varené dôkladne a slúžil vriacej.

Ženy do zdravotné problémy, sú tiež dôležité, v tomto ročnom období. Infekcie močových ciest ( UTIï ¿½ s ) sú tiež veľmi časté tentoraz roka, ako prázdnin so všetkými udalosťami, nakupovanie, večierky a show môže niekedy robia ženy zabudnúť na volanie prírody. Nie močenie v prípade potreby pre nedostatok vhodných odpočinkovej miestnosti, v kombinácii s neberie v primeraných tekutín pre nedostatok času, je nastavenie pre infekcie močových ciest. Dlhšie cesty, či už cestujete lietadlom alebo autom, autobusom alebo vlakom môže tiež zvýšiť šancu na infekcie močových ciest tým, že sedí v jednej polohe po dlhú dobu a znovu tým, že ide na toaletu v prípade potreby. Močenie pri cued a pričom v primeraných tekutín sa výrazne zníži šancu na získanie infekcie močových ciest.

To je tiež doba roka, že mnoho ľudí sa obrátiť na ďalšie milostné aktivity. Aj keď nikto nemá rád premýšľať o tom, ďalším problémom je sexuálne prenosné infekcie (STI) prevencia. V našej praxi sme bohužiaľ liečbe značné množstvo STII ¿½ s týmto ročnom období. Dovolenka a služobné cesty štatisticky sú spojené so zvýšeným rizikom prenosu STI. Prenájom jedného `s strážiť dole, keď nie sú doma, navštevovať rekreačné strany, v kombinácii s príjmom alkoholu, aby cestujúci vyššie riziko získania STI` s STI `s môže viesť k závažným zdravotným problémom, ako je neplodnosť, slepota, poškodenie mozgu, ochorenia srdca a dokonca aj smrť, ak sa nelieči. Obozretne prevenciu STI, vrátane abstinencie a používania bariérových zariadenie bude tiež pre zdravšie a bezpečnú cestu.

A konečne, s ohľadom na zhon NYC v tomto ročnom období, ktoré sa zaoberajú davy, jazda v dopravných, jazykové bariéry, príprava last minute dovolenka slávnosti, a robí na poslednú chvíľu nákupy, môže sezóna bude tiež významným zdrojom stresu . Stres môže spôsobiť svalové napätie, bolesti hlavy, bolesti chrbta, bolesti krčnej chrbtice, nespavosťou a môže ovplyvniť krvný tlak. Môžete sa vyhnúť stresu ponechaním dostatočné množstvo času robiť veci, ktoré musíte urobiť a včasnej prípravy. Stanoviť priority, nastaviť zvládnuteľné ciele, vyhýbať sa stresovým situáciám a riešiť jeden problém naraz. Ak chcete zvládnuť fyzický aspekt stresu, mať čas na odpočinok každý deň, skúste vykonávať (veľa hotelov majú zodpovedajúce telocvične alebo majú vzťahy s miestnymi telocvične), jesť pravidelne a zdravé jedlá, pite dostatok tekutín, vyhnúť sa prebytočný alkohol, kofeín, tuky a cukor; a don `t smoke. Masážna terapia môže tiež pomôcť, tak ísť ďalej a nechať sa hýčkať, dajte si darček a relax!

Aj keď tento článok sa môže zdať byť skľučujúca, že sa naozaj chcel, aby sa zabránilo najbežnejšie situácie, ktoré vidíme v našom hoteli hovoru praxi v tomto ročnom období. Obozretne prevencia sa vyhnúť chorobe, nepohodlie a zranenia a umožniť každému, aby si naozaj príjemné sviatky v New Yorku. Prežitie sviatkov vianočných a veľa Šťastný Nový Rok všetkým!

Posledná aktualizácia stránky 11-01-11