Kadangi atostogų sezoną greitai artėja, yra daug prevencinės ir saugos priemonės, kurių galima imtis siekiant užtikrinti saugią, sveiką ir džiaugsmingą šventę. Šį sezoną, deja, pradeda šalto ir gripo sezonas. Šaltesnis už sąlygų, kurios gali sukelti šaltas susijusius pavojus daro todėl daugiau žmonių susibūrimo patalpose veiklą skatinančiu žmones į lengviau perduoti bakterijų ir virusų. Paprasčiausias būdas išvengti gripo ir pneumonija turi būti skiepijami nuo šių ligų. Naujausios žiniasklaidos dėmesį į paukščių gripo viruso (paukščių gripo) sukėlė daug rūpesčių keliautojams. Nors buvo izoliuoti žmogaus paukščių gripo atvejus, ši liga atrodo ne daug keliautojų rūpestis. Per pastarąjį SŪRS protrūkio prieš keletą metų, vyriausybės ir oro linijų turėjo tokias griežtas karantino priemones, kuriomis būtų buvo vengiama visame pasaulyje epidemija. Jei kyla kokių nors žmogaus paukščių gripo atvejai pranešė žmonėms, griežtos karantino priemonės padės užkirsti kelią daugeliui ligos protrūkį (pandeminį). Vakcina nuo paukščių gripo virusas šiuo metu yra ruošiama ir yra keletas antivirusinių vaistų, pavyzdžiui, oseltamiviro, kad, atrodo, šiek tiek gydant šią ligą poveikį. Tinkamas išvengimo priemonės kartu su dažnai ir tinkamai plauti rankas arba naudoti momentinių rankų dezinfekavimo
ypač po sąlyčio su žmogumi, kuris yra blogai; protinga. Valgyti sveiką maistą ir gerti daug skysčių, taip pat išlaikyti vieną `s sveikatą. Vidinis šildymo, kad lašai drėgmės irgi nuteikia žmones viršutinių kvėpavimo takų infekcijos ir astma , todėl ji yra protinga paklausti savo viešbutį su drėkintuvu
arba įdėti vandens puodą ant radiatoriaus padidinti patalpoje drėgmė. Naudojant fiziologinio nosies purškalas arba gelio
taip pat padės išvengti nosies netaptų sausa.

Kai planuojant kelionė į NYC, jei jūs keliaujate lėktuvu, ir jūs turite kokių nors sveikatos sutrikimų, pasikonsultuokite su gydytoju ir išsiaiškinti, ar turite kokių nors specialių poreikių arba pareikalauti papildomų vaistų prieš savo skrydį. Įsitikinkite, kad turite tik lengvus patiekalus, palikite pakankamai laiko gauti į savo paskirties išvengti streso, ir naudoti bagažo vežimėlis ar naudotis nešikas paslaugas, siekiant išvengti raumenų įtampą. Atminkite, kad jeigu jūs reguliariai vartoti vaistus, įsitikinkite, kad pakuotėje pakankamą kiekį prieš kelionę ir nepamirškite pakuotėje papildoma suma atskirame lagamine arba rankinis, kaip bagažas gali gauti atidėtas arba netinkamas ir sukelti nereikalingo streso, jei vaistas turi būti pakeistas.

Be to, įsitikinkite, kad dėvėti laisvus, patogius drabužius už skrydį. Jei turite kokių nors alkoholio ar kofeino (kavos, arbatos ar soda), gerti ribotus kiekius ir turi daug vandens. Būtinai keltis ir vaikščioti salone kelis kartus skrydžio metu, kai reikia naudoti poilsio patalpas ir padaryti šiek tiek šviesos pratimus. Tai padės išvengti nuovargio, veislė, šlapimo takų infekcijos , Jet lag ir galbūt keliautojams trombozės ( kraujo krešulių ) Dubens ir kojų. Be to, pabandykite imtis reguliariai miega ir klausytis ramios muzikos ar kitų atsipalaiduoti skrydžio pramogų. Jei planuojate keliauti iš Niujorko, įsitikinkite, kad jūs visiškai paskiepyti ir patarė apie konkrečios šalies atsargumo priemonių (žr. Emporiatric Medicina skyrių ).

Kai kalbama apie saugumą, labiausiai pavojinga veikla per šį atostogų sezoną yra vairavimas . Lengviausias būdas saugiai yra likti nuo kelių, kai įmanoma. Tačiau, jei jūs planuojate vairuoti ar NYC, būkite pasirengę. Įsitikinkite, kad automobilis yra geros darbinės būklės, ir kad jūs reguliariai, planinę techninę priežiūrą (tai mažiau kaip su emisijos automobilių nuoma ). Įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra tiekiamas su jungiamuosius kabelius, atsarginę padangą ir jack, atspindinčių trikampiai, konsultacinį ženklas ir pirmosios pagalbos rinkinys nedidelių avarijų. Jūsų automobilis turi turėti pakankamai naftos, antifrizą ir priekinio stiklo plovimo skysčio už kelionę. Jūs taip pat galite apsvarstyti galimybę prisijungti prie vieno iš automobilių klubų, pavyzdžiui, automobilių klubas Amerikoje . Jie yra labai geras šaltinis keliautojų. Visą dėmesį į kelią vairuojant. Jei jūsų vaikas reikalauja jūsų dėmesio, jei youï ¿½ naujo pavargę arba, jei reikia kalbėti apie savo mobilųjį telefoną, prašome sustoti saugioje vietoje, todėl nėra nelaimingo atsitikimo pavojus. Taip pat reikėtų žinoti, kad teisė į Niujorko valstijos yra, kad jūs turite dėvėti laisvų rankų įrenginio, jeigu kalbame apie mobiliųjų telefonų vairuojant. Be to, atkreipia dėmesį į kokius vaistus, kurie gali sutrikdyti jūsų gebėjimą vairuoti.
Nesvarbu, ar vairuojate sau, arba jei esate automobilyje ar taksi keleivis, prašome įsitikinkite, kad dėvėti savo saugos diržų ir diržo savo vaikus jų saugos kėdučių kiekvieną kartą. Prisiminti prašome niekada negerkite alkoholio ir vairuoti. Remtis visuomeniniu transportu kiek įmanoma. Niujorkas yra vienas iš geriausių viešojo transporto sistemų pasaulyje. Be to, šiuo metų laiku, Niujorkas yra gražus vaikščioti , todėl išeiti ir mėgautis savo daug atostogų taikikliai , muziejų , teatrą ir švenčių .

Be to, kaip ir bet didelis miestas (NYC yra vienas saugiausių ), asmens saugumo
taip pat klausimas ir yra keletas atsargių, protas asmens saugos patarimai atkreipti dėmesį į. Labai gražus brošiūra kuriame šias saugos patarimai yra paskelbtas Amerikos Hotel & Motel asociacijos ir yra Saugumo tarnybos daugelyje NYC viešbučiai.

Atostogų sezoną taip pat yra šeimos susibūrimai ir daug geros mitybos laikas. Tinkamas maisto paruošimas ir pasirengimas leis išvengti kito bendrų atostogų maladies - apsinuodijimo maistu . Užtikrinti, kad maisto produktas yra atšildyti tinkamai ir išvirti yra labai svarbus. Visada atšildykite kalakutiena šaldytuve arba po tekančiu šaltu vandeniu ir niekada kambario temperatūroje. Įsitikinkite, kad virėjas ir tarnauti įdaru atskirai ir įsitikinkite, kad viskas yra sąlyčio su nevirtos ir nekeptos kalakutienos plaunamas karštu muiluotu vandeniu - įskaitant rankas, kriauklės, ir indai, naudojamų daiktų nelieskite Turkija. Taip pat atminkite, kad šaldyti užsiliko kuo greičiau miltai baigėsi. Daug ligų galima išvengti kartą, kai yra tinkamai rankų plovimo ir valymo bei ruošiant maistą. Prisiminkite, kai restoranai daugelyje NYC klubą smulkių restoranų kartą įsitikinkite, kad jūsų maistas yra virti kruopščiai ir tarnavo karšta.

Moterys `s sveikatos klausimai yra taip pat svarbu šiuo metų laiku. Šlapimo takų infekcijos ( UTIï ¿½ iai ) taip pat yra labai paplitusi šiuo metų laiku, kaip atostogų sezoną visus įvykius, prekybos, vakarėlius ir šou kartais gali padaryti moterys pamiršti pobūdžio skambutį. Ne anuliuoti, kai reikia patogių poilsio patalpas stoka, kartu su ne atsižvelgiant į atitinkamas skysčių dėl laiko stokos yra dėl šlapimo takų infekcijos nustatymo. Ilgas keliones, ar keliaujant oru arba automobiliu, autobusu ar traukiniu gali taip pat padidinti UTI galimybę sėdi vienoje padėtyje ilgą laiką ir vėl nesiruošia į WC, kai reikia. Anuliuoti kai cued ir atsižvelgiant į atitinkamas skysčių bus žymiai sumažinti gauti šlapimo takų infekcijos galimybę.

Tai taip pat nuo metų laiko, kad daugelis žmonių kreipiasi į daugiau įsimylėjęs veikla. Nors niekas mėgsta apie tai galvoti, kitas klausimas yra lytiškai plintančių infekcijų (LPI) prevencija. Mūsų praktika, mes, deja, gydyti nemažai STIï ¿½ s šiuo metų laiku. Atostogos ir verslo kelionių statistiškai yra susijęs su padidėjusia rizika LPI perdavimo. Nekilnojamo turto vieną klubą apsisaugoti žemyn, kai nėra namuose, lankyti atostogų šalis, kartu su alkoholio vartojimas, kad keliautojams labiau rizikuoja užsikrėsti LPI `s. STI `s gali sukelti didelių sveikatos problemų, pavyzdžiui, nevaisingumo, aklumą, smegenų pažeidimo, širdies ligos ir net mirties, jei paliko negydyta. Konservatyvus VMI prevencija įskaitant abstinencijos ir naudoti barjerines prietaisų, taip pat kad už sveikesnę ir saugią kelionę.

Galiausiai, atsižvelgiant į stumdymasis ir šurmulio NYC šiuo metų laiku, susijusius su minios, vairavimo eismo, kalbos barjero, rengiant paskutinės minutės atostogų šventes, ir daro paskutinės minutės apsipirkti, sezonas taip pat gali būti reikšmingas šaltinis streso . Stresas gali sukelti raumenų įtampą, galvos skausmas, nugaros skausmas, kaklo skausmas, nemiga ir gali turėti įtakos kraujo spaudimą. Galite išvengti streso, paliekant pakankamai daug laiko daryti tai, ką jums reikia padaryti, ir ruošiasi anksti. Nustatyti prioritetus, nustatyti valdomus tikslų, vengti stresinių situacijų ir spręsti vieną problemą vienu metu. Dirbti fizinį aspektą streso, laiko atsipalaiduoti kiekvieną dieną, pabandykite pasinaudoti (daugelis viešbučių turi pakankamai sporto salėse arba turi filialus su vietos sporto salėse), valgyti reguliariai ir sveiką maistą, gerti daug skysčių, venkite perteklinio alkoholio, kofeino, riebalus ir cukraus; ir don `t dūmai. Masažo terapija taip pat gali padėti, todėl eiti ir palepinti save, suteikti sau dovana ir atsipalaiduoti!

Nors šis straipsnis gali pasirodyti būti nuliūdinanti ji tikrai skirta išvengti labiausiai paplitusių situacijų, kad mes matome mūsų viešbutis skambučių praktikos šiuo metų laiku. Konservatyvus prevencija padės išvengti ligos, diskomfortą ir žalos ir leisti visiems turėti tikrai malonus atostogų sezoną Niujorke. Linksmų švenčių ir labai Naujųjų Metų visus!

Puslapis Atnaujinta 1/11/11