Kaip atostogų sezoną greitai artėja, yra daug prevencinių ir saugos priemonių, kurių galima imtis siekiant užtikrinti saugią, sveiką ir džiaugsmingą šventę. Šį sezoną, deja, pradeda šalto ir gripo sezoną. Šaltesnis už sąlygų, kurios gali sukelti šaltas susijusius pavojus daro taip labiau perkrautas patalpų veikla linkusiems žmonėms į lengviau perduoti bakterijas ir virusus. Paprasčiausias būdas išvengti gripo ir pneumonija turi būti skiepijami nuo šių ligų. Paskutinės žiniasklaidos dėmesį į paukščių gripo viruso (paukščių gripo) sukėlė daug susirūpinimą keliautojų. Nors buvo izoliuota žmogaus paukščių gripo atvejus, tai liga, atrodo, nėra daug keliautojų problema. Per pastarąjį SŪRS protrūkio prieš keletą metų, vyriausybės ir aviakompanijoms turėjo tokius griežtus karantino priemones ten buvo vengiama visame pasaulyje epidemijos. Jei kyla kokių nors žmogaus paukščių gripo atvejus pranešė žmonėms, griežtos karantino priemonės padės užkirsti kelią daugeliui protrūkis (pandeminį). Vakcina nuo paukščių gripo virusas šiuo metu kuriamas ir yra keletas antivirusinių vaistų, pavyzdžiui esti, kad, atrodo, šiek tiek gydant šią ligą poveikį. Tinkamas išvengimo priemonės kartu su dažnai ir tinkamai plauti rankas ar naudoti momentinių rankų dezinfekavimo
ypač po sąlyčio su žmogumi, kuris serga; protinga. Valgyti sveiką mitybą ir gerti skysčio daug, taip pat išlaikyti one`s sveikatą. Vidinis šildymas kad lašai drėgmės irgi nuteikia žmones į viršutinių kvėpavimo takų infekcijos ir astma , todėl būtų išmintinga paklausti savo viešbutį už drėkintuvai
arba įdėti vandens puodą ant radiatoriaus padidinti kambario drėgnumą. Naudojant fiziologinio nosies purškalas arba žele
taip pat padės užkirsti kelią nosies ertmę netaptų sausa.

Kai planuojate Kelionė į NYC, jei jūs keliaujate lėktuvu, ir jūs turite kokių nors sveikatos sutrikimų, pasikonsultuokite su gydytoju ir išsiaiškinti, ar jūs turite kokių nors specialių poreikių, arba pareikalauti papildomų vaistų dar prieš jūsų skrydis. Įsitikinkite, kad turite tik lengvus patiekalus, palikti pakankamai laiko gauti į savo paskirties vietą, kad būtų išvengta streso, ir naudoti bagažo vežimėlis ar naudotis paslaugomis, nešikas išvengti raumenų įtampą. Atminkite, kad jeigu Jūs vartojate vaistus reguliariai, būtinai pakuotės pakankamą kiekį prieš kelionę ir nepamirškite pakuoti papildoma suma atskirame lagamine ar perkėlimas, kaip tas bagažas gali gauti atidėtas ar netinkamas ir sukelti pernelyg pabrėžti, jei vaistas turi būti pakeistas.

Be to, įsitikinkite, kad dėvėti laisvus, patogius drabužius už jūsų skrydis. Jei turite alkoholio ar kofeino (kavos, arbatos ar soda), gerti ribotas sumas ir turi daug vandens. Būtinai keltis ir vaikščioti salone kelis kartus skrydžio metu, kai reikia naudoti poilsio patalpas ir padaryti šiek tiek šviesos pratimus. Tai padės išvengti nuovargio, kamienas, šlapimo takų infekcijos , Jet lag ir galbūt keliautojams trombozės ( kraujo krešulių ) Dubens ir kojų. Be to, pabandykite imtis reguliariai miega ir klausytis atpalaiduojanti muzika ar kita Atpalaiduojantis skrydžio pramogų. Jei planuojate keliauti iš NYC, įsitikinkite, kad esate visiškai paskiepyti ir patarė apie konkrečios šalies atsargumo (žr Emporiatric Medicina skyrių ).

Kai jis ateina į saugos, pavojingiausia veikla šį atostogų sezoną yra vairavimo . Paprasčiausias būdas išlikti saugūs yra likti nuo kelių, kai įmanoma. Tačiau, jei jūs planuojate vairuoti ar NYC, būkite pasirengę. Įsitikinkite, kad automobilis yra geros darbinės būklės, ir kad jūs reguliariai, numatytą techninę priežiūrą (tai ne toks svarbus su automobilių nuomos ). Įsitikinkite, kad jūsų automobilis yra tiekiama su megztinis kabeliai, atsarginę padangą ir lizdo, atspindinčių trikampių, konsultacinį ženklas ir pirmosios pagalbos rinkinys nedidelių avarijų. Jūsų automobilis turi turėti pakankamai alyvos, antifrizo ir priekinio stiklo plovimo skystį į kelionę. Jūs taip pat norite, galite apsvarstyti, jungiančia vieną iš automobilininkų klubai, pavyzdžiui, automobilių klubas Amerikoje . Jie labai geras šaltinis keliautojų. Visą dėmesį į kelią vairuojant. Jei jūsų vaikas reikalauja jūsų dėmesio, jei you�re pavargę, arba jei jums reikia pasikalbėti su savo mobilųjį telefoną, prašome pertempti į saugią vietą, todėl nėra nelaimingo atsitikimo pavojus. Taip pat reikėtų žinoti, kad teisė į Niujorko valstijoje yra tai, kad jūs turite dėvėti laisvų rankų įrenginį, jei kalbame apie mobiliųjų telefonų, kai vairuojate. Be to, atkreipia dėmesį, kokius vaistus, kurie gali sutrikdyti jūsų gebėjimą vairuoti.
Nesvarbu, ar vairuotojo save, arba jei esate automobilyje ar taksi keleivis, prašome įsitikinkite, kad dėvėti savo saugos diržą ir diržas savo vaikus jų saugos kėdučių kiekvieną kartą. Prisiminti Prašome niekada gerti alkoholį ir vairuoti. Remtis viešuoju transportu, kiek įmanoma. Niujorkas yra vienas iš geriausių viešojo transporto sistemų pasaulyje. Be to, šiuo metų laiku, Niujorkas yra gražus vaikščioti , todėl eiti ir mėgautis savo daug atostogų Paminklai , muziejai , teatro ir švenčių .

Be to, kaip ir bet didelis miestas (NYC yra viena saugiausia ), asmens saugumo
taip pat klausimas ir yra keletas atsargių, protas asmens saugos patarimai atkreipti dėmesį. Labai gražus brošiūra apibrėžiantis šias saugos patarimai yra paskelbtas American Hotel & Motel asociacijos ir yra prieinama Saugumo tarnybos daugelyje NYC viešbučių.

Atostogų sezoną taip pat yra šeimos susibūrimų ir daug geros mitybos laikas. Tinkamas maisto tvarkymas ir paruošimas padės išvengti dar bendrų atostogų maladies - apsinuodijimo maistu . Užtikrinti, kad maisto produktas yra atšildyti tinkamai ir išvirti yra labai svarbus. Visada atšildykite kalakutiena šaldytuve arba po tekančiu šaltu vandeniu ir niekada kambario temperatūroje. Įsitikinkite, kad virėjas ir tarnauti įdaru atskirai ir įsitikinkite, kad viskas yra sąlyčio su nekepta kalakutiena plaunamas karštu muiluotu vandeniu - įskaitant rankas, kriauklė, ir indai, naudojami stuff ar liesti kalakutiena. Taip pat atminkite, kad šaldyti užsiliko, kai maistas yra daugiau. Daug liga galima išvengti dar kartą, kai yra tinkamas rankų plovimas ir valymas, ir rengiant maisto. Prisiminkite, kai restoranai daugelyje NYC`s smulkių restoranų vėl įsitikinti, kad jūsų maistas yra virti kruopščiai ir tarnavo karšta.

Reprodukcinį sveikatos problemos taip pat yra svarbus, per šiuo metų laiku. Šlapimo takų infekcijos ( UTI�s ) taip pat yra labai dažna ši metams, kaip ir atostogų sezoną su visais renginiuose, prekybos, vakarėliams ir rodo laiką, kartais gali padaryti moterys pamiršti gamtos ryšį. Ne anuliuoti, kai reikia patogių poilsio patalpas stoka, kartu su ne atsižvelgiant į atitinkamas skysčių dėl laiko stokos yra už šlapimo takų infekcijos nustatymas. Ilgos kelionės, ar keliaujant oru arba automobiliu, autobusu ar traukiniu, taip pat gali padidinti tam šlapimo takų infekcijų tikimybė sėdi vienoje padėtyje ilgą laiką ir vėl nesiruošia tualetas, kai reikia. Anuliuoti kai cued ir atsižvelgiant į atitinkamas skysčių bus žymiai sumažinti susirgti šlapimo takų infekcija tikimybė.

Tai taip pat nuo metų laiko, kad daugelis žmonių kreipiasi į daugiau įsimylėjęs veikla. Nors niekas mėgsta apie tai galvoti, kitas klausimas yra lytiškai plintančių infekcijų (LPI) prevencija. Mūsų praktika, mes, deja, gydyti teisingą sumą STI�s šiuo metų laiku. Atostogos ir verslo kelionių statistiškai yra susijęs su padidėjusia rizika VMI perdavimo. Išnuomojimo one`s apsisaugoti žemyn, kai kurie nėra namų, lankyti atostogų šalis, kartu su alkoholiu suvartojimo padaryti keliautojams labiau rizikuoja įgyti STI`s. STI`s gali sukelti didelių sveikatos problemų, tokių kaip nevaisingumas, aklumas, galvos smegenų pažeidimo, širdies ligų ir net mirtį, jei negydoma. Konservatyvus VMI prevencija, įskaitant susilaikymą ir naudoti barjerines prietaisų, taip pat padaryti sveikesnio ir saugiai kelionei.

Galiausiai, atsižvelgiant į tai stumdymasis ir šurmulio NYC šiuo metų laiku, kovoti su minios, vairavimo eismo, kalbos barjerų, rengiant paskutinės minutės atostogų šventes ir daro paskutinę minutę apsipirkti, sezoną taip pat gali būti reikšmingas šaltinis streso . Stresas gali sukelti raumenų įtampą, galvos skausmas, nugaros skausmas, sprando skausmas, nemiga ir gali turėti įtakos kraujospūdžiui. Jūs galite išvengti streso, paliekant pakankamą kiekį laiko, kad daryti tai, ką jums reikia padaryti, ir ruošiasi anksti. Nustatyti prioritetai, nustatyti valdomų tikslai, vengti stresinių situacijų ir spręsti vieną problemą vienu metu. Norėdami tvarkyti fizinį aspektą streso, laiko atsipalaiduoti kiekvieną dieną, pabandykite pasinaudoti (daugelis viešbučių turi pakankamai sporto salėse ar turite filialus su vietos sporto salėse), valgyti reguliariai ir sveiką maistą, gerti daug skysčių, venkite alkoholio perteklių, kofeinas, riebalai ir cukraus; ir don `t dūmai. Masažo terapija taip pat gali padėti, todėl eiti ir palepinti save, suteikti sau metu ir atsipalaiduoti!

Nors šis straipsnis gali pasirodyti būti nuliūdinanti tai tikrai reiškė išvengti labiausiai paplitusių situacijų, kad mes matome mūsų viešbučio skambučių praktikos šiuo metų laiku. Konservatyvus prevencija padės išvengti ligos, diskomfortą ir žalos ir leisti visiems turėti tikrai malonus atostogų sezoną Niujorke. Happy Holidays ir labai Naujųjų Metų visiems!

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 1/11/11